O nás

Společnost PROFI CREDIT je významným poskytovatelem úvěrových finančních služeb. Je součástí nadnárodní finanční skupiny Profireal Group, která kromě České republiky působí v dalších třech zemích střední a východní Evropy, a to ve Slovenské republice, v Polsku, v Bulharsku a v Rusku. Je úspěšnou společností se stabilním a výkonným týmem.

Základní filozofií společnosti PROFI CREDIT je osobní přístup. Půjčky a úvěry nabízí prostřednictvím sítě úvěrových poradců, kteří jsou připraveni klienta kdykoliv navštívit, ale své služby poskytují i v kamenných pobočkách. Jen v České republice je na tisíc úvěrových poradců, kteří zájemcům o půjčku nebo úvěr pomáhají vybrat ten nejvhodnější produkt.

Nebankovní půjčky v Ústí nad Labem a okolí

Nabízíme půjčky a úvěry v Ústí nad Labem a okolí. Půjčky pro Dolní Zálezly, Habrovany, Homole u Panny (Babiny II, Bláhov, Byňov, Doubravice, Haslice, Lhota pod Pannou, Nová Ves u Pláně, Suletice), Chabařovice (Roudníky), Chlumec (Český Újezd, Hrbovice, Chlumec, Stradov, Střížovice, Žandov), Chuderov (Chuderovec, Libov, Lipová, Radešín, Žežice), Libouchec (Čermná, Knínice, Žďárek), Malé Březno (Leština), Malečov (Babiny I, Březí, Čeřeniště, Horní Zálezly, Němčí, Pohoří, Proboštov, Rýdeč, Řetouň), Petrovice (Krásný Les (ZSJ Krásný Les, Nakléřov, Větrov)), Povrly (Mírkov, Neštědice, Roztoky, Slavošov), Přestanov, Ryjice, Řehlovice (Brozánky, Dubice, Habří, Hliňany, Moravany, Radejčín, Stadice), Stebno, Tašov, Telnice (Liboňov, Varvažov), Tisá, Trmice (Koštov, Újezd), Ústí nad Labem (Střekov, Brná, Církvice, Kojetice, Olešnice, Sebuzín, Svádov), Velké Březno (Valtířov), Velké Chvojno (Arnultovice, Luční Chvojno, Malé Chvojno, Mnichov, Žďár), Zubrnice (Týniště).

Kontaktujte nás

PROFI CREDIT Czech, a. s.
Olga Koubová
Hrnčířská 64
400 01 Ústí nad Labem

Zelená linka: +420 800 366 000
E-mail: info@pujcky-ustinadlabem.cz

Mobilní telefon: +420 724 219 427

E-mail: okoubova@outlook.cz